People are monstersPL: Gwałty, samobójstwa czy inne straszne historie. Wszystko to jest spowodowane, przez najgorsze potwory chodzące na tym świecie – ludzi. Oczywiście, z góry mówię, że nie o każdej osobie tak myślę, żeby potem nie było żadnych kwasów. To skoro nie o każdym, to o kim?


EG: Rapes, suicides and others horrible stories. All of this is caused by the worst monsters which walking on this planet - people. Of course, in advance I say not every person in my opinion are like that. Not every, so who?  
Top - H&M / Shorts - Cropp / Shoes - Asos / Sunglasses - Rayban
PL: Czasem ludzie krzywdzą samych siebie lub nawet odbierają sobie życie przez presję otoczenia czy osób bliskich. Często jest to spowodowane także znęcaniem się psychicznym, jak i fizycznym. Co za tym wszystkim stoi ? Demon, który wyłania się z człowieka. Stawiam sobie jedno, bardzo ważne pytanie, dlaczego ? Nie umiem tego uzasadnić w żaden sposób, nie rozumiem, jak można doprowadzić kogoś do takiego stanu, nie potrafię pojąć tego, jak można być tak bezdusznym człowiekiem i celowo, tak krzywdzić innych.

EG: Sometimes people harm themselves or even they kill themselves by ambient pressure or close people. Often this is also caused mental and physically abuse. What is behind of this all?  A demon who emerges from the person. I put myself one very important question, why? I can't justify it in any way, I don't understand how somebody can bring someone into that condition, I can't understand how can be so heartless person and intentionally harm others. PL: Poprzedni przykład był dość drastyczny, teraz może coś bardziej codziennego. Bójki, kto nie widział na swoje oczy żadnej szarpaniny lub nie słyszał o tym, że ktoś znajomy w ten sposób ucierpiał ? Wydaje mi się, że nie ma kogoś takiego, a jeśli jest, to pewnie trochę niedoinformowany. Przykład z zeszłego tygodnia. Mieszkam w bloku, przy skrzyżowaniu. Po przeciwnej stronie jezdni pizzeria oraz przystanek autobusowy. Po innych stronach jeszcze dwa miejsca, gdzie zatrzymują się autobusy. Jedna z dróg skrzyżowania jest w remoncie, więc poprowadzono objazd. Stał tam najzwyczajniej w świecie znak informujący o tym. Godzina 22.30, grupka ludzi koło 20 lat stwierdziła, że idealnym pomysłem na umilenie sobie czasu, będzie wyrwanie owego znaku z ziemi i rzucanie nim o trawnik między pizzerią a jednym z przystanków. Ludzie, w tym policjanci (po godzinach pracy) reagują, towarzystwo po wyzwiskach, małych popychankach i tego typu zachowaniach uspokaja się. Jednak nie na długo, bo jakieś 5 minut później dochodzi do bójki na przystanku, obok którego toczyła się akcja. Za chwilę zbiegowisko ludzi, pochylających się nad ziemią. Oczywiście niewinny człowiek ucierpiał. Na szczęście nic poważnego się nie stało, a sprawcami zajęła się policja.

EG: The previous example was quite drastic, now maybe something every day. Fights, who hasn't seen for eyes any struggle or hasn't heard, that someone who you know has suffered this way?  I think there's no people like that, but if it is, it's probably a little uninformed. Last weak example. I life in a flat at the crossroads. On the opposite side is pizzeria and bus stop. In other sides there are two other bus stops. One crossroad's road is under renovation, so there's detour. There stood normally road sign, which informed about it. 10.30pm, group of people around 20 years, found that great idea for spend time. They break out the road sign and throwing it on the lown between pizzeria and bus stop. People, in that policemans (after work) react, after insults and small scuffles people calm down. But not for long time, because after 5 minutes comes to a fight at the bus stop. In a moment concourse of people leaning over the ground. Of course an innocent man suffer. Luckily nothing serious happened and police got the perpetrator.

PL: No właśnie, w takich przypadkach, czy w jakichkolwiek innych okolicznościach, gdzie jeden człowiek jest krzywdzony przez drugiego. Najczęściej ofiarą jest zupełnie niewinna osoba, a nawet jeśli coś przykrego zrobiła, to i tak to zachowanie jest nie na miejscu. Jak można celowo niszczyć życie oraz zdrowie innemu człowiekowi. Ludzie, to ta sama rasa. Jak lew pomaga lwu, koń koniowi czy jakiekolwiek inne zwierzę innemu tego samego gatunku, tak my, ludzie, niby mądrzejsi, ale czasem zupełnie głupi, powinniśmy brać przykład z tych istot i pomagać sobie, a nie się ranić. Dlatego uważam, że najgorszymi potworami są ludzie, nie zwierzęta czy inne stworzenia, to właśnie ludzie wyrządzają i sobie i innym gatunkom najwięcej krzywdy.

EG: Well in that situations or any other circumstances, where one person is hurt by another. The most victims are completely innocent or even if he or she did something wrong it would this behavior is not in place. How can deliberately destroy lives and healths other people. People are the same breed. Like lion helps lion, horse a horse or any other animal others form the same breed, that we, people, smarter but sometimes the most stupid, we should follow the example of these creatures and help each other, not hurt. That's why I think, the worst monsters are people, not animals or others, people inflict on themselves and others species most  harm.


Jakie jest Wasze zdanie na ten temat ?
What's your opinion on this topic ?


You Might Also Like

4 komentarze

 1. W każdym z nas mieści się potwór, każdy z nas w pewnym momencie krzywdzi sam siebie oraz innych. Czasem nie zdajemy sobie niestety z tego sprawy
  Pozdrawiam,Madda
  blog ->klik

  OdpowiedzUsuń
 2. Ostatnio przecież, no nie tak ostatnio, ale zabił się ten chłopak przez towarzystwo.. Powstawały różne strony o temacie jak to dobrze, że Dominik umarł.. Ludzie to potwory, nie mówie, że wszyscy..

  za wszystko się odwdzięczam♥
  ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA, NOWY POST O WIZYCIE W DISNEYLANDZIE!

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie dwujęzyczne posty jak najbardziej przyciąga moja uwagę na bloga. Bardzo dobry pomysł.
  Miłe wakacyjne zdjecia. Buziak

  alexamariani.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny outfit , sama nawet przymierzałam te spodenki ;)
  A co do posta świetnie napisany, zgadzam się w stu procentach z tym co napisałaś

  OdpowiedzUsuń

Popular Posts