Nie mają swojego życia, więc niszczą nasze...

Hej kochani <3
Dzisiaj kolejny post tematyczny. 
Chcesz wiedzieć czego będzie dotyczył ?
Zapraszam : )

Ten post będzie poświęcony hejterom. Pewnie część z Was domyśliła się po tytule. Kim oni są ? 
Według mnie są to osoby, których życie jest na tyle nieciekawe i monotonne, że interesują się życiem innej osoby i próbują je zniszczyć. Druga część tych ludzi, to osoby, które są zazdrosne o to, że coś nam wychodzi i starają się nas zdołować. 
Trzecia część hejterów, to osoby, którym wyśmiewanie się z innych sprawia przyjemność, a anonimowe to już dla niektórych po prostu raj na ziemi. Często przyczepią się do najmniejszego szczegółu, albo będą po prostu wypisywać o nas wszystko co im przyjdzie do głowy po za prawdą. Czym innym jest krytyka, a czym innym hejt. Krytyka jest uzasadniona mądrze i zazwyczaj dołączone do niej są porady, a hejt to po prostu wyzywanie kogoś. 
Jest pełno hejtów na wygląd, że ktoś jest za gruby, za brzydki itd. Prawie wszystkie takie stwierdzenia są pisane przez osoby anonimowe. Sami nie pokazują swojej twarzy, nie pokazują jak wyglądają. Czemu ? Bo często oni wcale nie wyglądają lepiej, albo się boją. Rozumiem, może nie lubicie jakiejś osoby, która się udziela w internecie, ale istnieje coś takiego, jak czerwony krzyżyk w prawym górnym rogu i jak Ci się coś nie podoba to po prostu to wyłącz.

Moja rada? Nie bierz sobie hejtów do serca, 
rób swoje i pokaż hejterom, że Cię nie zniszczą.
Jakie jest Wasze zdanie na temat hejterów ? 
Piszcie w komentarzach : )


Zapraszam do brania udziału w ankiecie, która znajduje się po prawej stronie pod 'O mnie'


You Might Also Like

0 komentarze

Popular Posts