My favourites!

Ulubieńcy! Tak, to moje perełki z ostatnich miesięcy. Kocham bezgranicznie i nikomu nie oddam. Chcecie wiedzieć, co skradło moje serce? Zapraszam :)

-        -        -

Favourites! Yes, that's my gems from last few months. I love immensely and I won't give anyone. Do You want to know what stole my heart? I invite :)
Maska Kallos Omega
Jak pewnie wiecie, używam masek tej firmy od długiego czasu, ale ta chyba najlepiej się sprawdziła na moich włosach. Nawilża, wygładza, nadaje blasku i jedwabistości. O walorach cenowych chyba nie muszę wspominać. Dla mnie jak na razie numer 1 wśród tanich masek.

-        -        -

Kallos Omega mask
As You probably know, I've been using hair masks from that firm for long time, but this one probably works best for my hair. Moisturizes, smoothes, gives shine and silkiness. The values of price I don't think I need to mention. For me so far the number 1 of cheap masks.
Herbaty Big Active
Każdego miłośnika zielonych herbat odsyłam w tej chwili do sklepu! Herbaty są naprawdę owocowe, nie tylko pachną. Mega zaletą jest to, że jest to herbata liściasta, ale można ją dostać też w torebkach! Smaki są genialne, więc zwykła zielona herbata się nie nudzi. Musicie spróbować!

-        -        -

Big Active teas
Every green teas' lovers I refer to the store at this moment! Teas are really fruity, doesn't have only smell of fruit. Great advantage is that it's a leaf tea but You can get it in bags! The flavours are brilliant, so ordinary green tea isn't bored us. You have to try!
Maski Avon Planet Spa
Kocham każdą z osobna i wszystkie razem wzięte. Polecam każdą, nie będziecie żałować. Każda z nich spełnia swoje zadanie, do tego pięknie pachną (szczególnie Turkish Thermal Baths, Rhassoul Clay Face Mask, która niestety mi się skończyła i nie ma jej na zdjęciu). Nigdy nie wywołały u mnie żadnych podrażnień czy innych przykrości. Nie mogę powiedzieć złego słowa.

-        -        -

Avon Planet Spa face masks 
I love each of them separately and all together. I recommend every, You won't regret. Each serves its purpose, in addition they have lovely smell (especially the Turkish Thermal Baths, Rhassoul Clay Face Mask which unfortunately ended and it isn't at photo). They never caused me any irritation or other discomfort. I can't say a bad word.
Pluszak Pies
Ostatnia rzecz, którą dostałam na urodziny od przyjaciół. Zawsze marzyłam o dużym misiu i psie. Jaki więc był lepszy prezent niż ogromny, pluszowy pies? Nie wiem. Wiem tyle, że po 1 był on mega zaskoczeniem i po 2 nie wypuszczam go z ramion i zawsze mi towarzyszy (no dobra, prawie zawsze).

-        -        -

Teddy dog
The last thing I got for my birthday from my friends. I always dreamed about a big teddy bear and a dog. So what was better gift than a huge, plush dog? I don't know. All I know is that firstly, it was a mega surprise and secondly I don't let go his of the arms, and he always accompanies me (well, almost always).
Troye Sivan
Ostatni ulubieniec, Troye. Pierwszą piosenką, którą usłyszałam w jego wykonaniu, było 'Fools'. Zaczęłam słuchać dalej i zakochałam się w każdym jego utworze, a płyta 'Blue Neighbourhood' skradła moje serce w 100%. Przesłuchajcie, jeśli jeszcze nie słyszeliście!

-        -        -

Troye Sivan
The last favorite, Troye. The first song that I heard in his performance was 'Fools'. I started to listen further, and fell in love with each of his song, and the album 'Blue Neighbourhood' stole my heart in 100%. Listen, if you haven't heard!Jacy są Wasi ulubieńcy?

-        -        -

What's Your favourites?

You Might Also Like

6 komentarze

 1. Super post i zdjęcia! Ciekawi ulubieńcy, najbardziej moją uwagę przyciągnął pluszak oraz Troye Sivan, którego kojarzę... ;D
  zofiakuca.online

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakbym widziała siebie haha tylko, że moim ulubionym pluszakiem jest żabka, a nie piesek. Polecam też spróbować z pomarańczą tą herbatę, jest świetna. A co do Troya to nie potrafię wybrać jednej ulubionej piosenki, bo kocham całą płytę.

  Mój blog! Klik!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno spróbuję pomarańczowej. Faktycznie cała płyta jest świetna, jednak ta piosenka skradła moje serce.

   Usuń
 3. Nie słyszałam o tym piosenkarzu muszę nadrobić :)
  Używam tych masek z AVON i także szczerze polecam!
  Pozdrawiam!
  http://verqsq.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Jaki śliczny pluszowy pies <3 Nadal mam kolekcję pluszowych zwierzaków, ale nigdy nie miałam takiego dużego :)
  Pozdrawiam
  Tutti
  MÓJ BLOG

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam piosenki Troya ;)
  Pozdrawiam!
  zubrzycanka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Popular Posts