Last months favourites


PL: Mam nadzieję, że nie będziecie mieli mi tego za złe czy coś w tym stylu, bo z reguły ulubieńcy pojawiają się pod koniec lub z początkiem miesiąca. Nikt nie zabronił pod groźbą kary śmierci dodawania takich postów w innym terminie, więc skorzystam, bo po co czekać do końca września. Jeśli jesteście ciekawi co przypadło mi do gustu w ostatnich miesiącach, zostańcie :)

EG: I hope, you won't have me to blame or something like that, because as a rule minions favourites are at the end or beginning of the month. No one is forbidden under penalty of death adding this posts in other time, so I'll do it, because why We have to wait to end of September. If You are curious as to my liking in last months, stay :)


Mascara Maxfactor 2000 calories
PL: Pierwszym ulubieńcem jest właśnie ta mascara. Początkowo bez szału, ale chyba i tak jeden z nielicznych produktów, które sprawdzały się od pierwszego użycia. Po około 2 tygodniach używania zakochałam się w nim. Fantastycznie podkręca, nie skleja rzęs, ogółem spełnia swoje zadanie do ostatniego użycia. Na pewno do niego wrócę.

EG: My first favouriteis this mascara. Initally without going crazy, but still one of few products that worked well from the first use. After about 2 weeks of using, I fell in love with that product. Fantastically turns up, doesn't stick lashes, in total it works how it should. For shure I'll back to this product.


Kolastyna Young 3 w 1
PL: Nigdy nie byłam jedną z tych osób, które traktowały swoją twarz jakimiś żelami i innymi środkami pielęgnacyjnymi. Jednak od jakiegoś czasu zaczęłam używać produktów, które miałam w domu, ale gdy się skończyły, trzeba było coś kupić. Trafiłam na ten produkt, bo zainteresowało mnie stwierdzenie 3 w 1 i cena, która nie różniła się od innych. Wszystko, co obiecuje producent jest, przyjemnie się go używa i też pewnie jeszcze u mnie zawita.

EG: I've never been one of those people who treat their face some gels and other means nourishing. But from some time I started using products, which I had at home, but when they ended I must buy something. I find this product, because it interested me 3 in 1 and cost, which wasn't different from others. Everything, that producent promises is pleasant to use, and it probably visit me again. 


Lipliner New Look 73
PL: Trafiłam na nią w trakcie przedobozowych zakupów. Szukałam jakiejś konturówki i stwierdziłam, że czemu nie wypróbować tej. Cena - niecałe 10zł, kolor według mojego nazewnictwa "barbie pink" haha. Trwałość jest bardzo dobra, jej minusem jest to, że trochę przesusza, no i to, że nie jest wykręcana, ale ogółem bardzo polecam.

EG: I came across during before camp shopping. I was looking for lipliner and I thought why not? Cost - 10PLN, colour in my naming 'barbie pink'. Durability is very good, minus is a little over-dry and it's not unscrewed, but overall very good, I recommended

Kodaline
PL: Zespół, który zawładnął moim sercem w trakcie wakacji. Uwielbiam ich piosenki, mają w sobie taki cudowny klimat. Ta piosenka jest chyba moją ulubioną, chociaż ciężko wybrać tą najlepszą.

EG: Band that took over my heart during the holidays. I love their songs, they have wonderful climate. This song is probably my favourite, although it's hard to choose.Włodek Markowicz
PL: Włodek, a tak właściwie Jego kanał bardzo mnie zaskoczył. Jest zupełnie inny niż wszystkie inne, ma coś w sobie, jest głębszy, daje do myślenia. Jeśli szukacie czegoś takiego, to na pewno zostaniecie na dłużej, ale nim osądzicie czy zasubskrybujecie Włodka, koniecznie obejrzyjcie ten materiał.

EG: Wlodek, as well as his chanel actually realy surprised me. It's completely different form others, has something in itself, is deeper, it provides food for thought. If you're looking for something like this, that for shure You'll stay longer, but before You'll decidet to subscribe Wlodek, You have to watch this material.


Jacy są Wasi ulubieńcy ?
Which are your favourites ?

You Might Also Like

7 komentarze

 1. pierwszy raz widze, aby ktos pisal o Wlodku Markowiczu! uwielbiam go i jego kanal, zdecydowanie moj ulubiony

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niedawno Go odkryłam dzięki RLM i stwierdziłam, że musi się tu znaleźć, bo naprawdę mnie poruszył. uwielbiam Go !

   Usuń
 2. Świetni ulubieńcy! Na pewno przesłuchan piosenek tego zespołu.:)

  www.cassey-cassey.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Kocham Kodaine, a w szczególności piosenkę "All I want". Są świetni!
  http://just-nerdy-things.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ohh 'All I want' też jest genialna <3

   Usuń
 4. Włodek Markowicz, też bardzo go lubię. Dodałaś na prawdę świetny jego filmik dający mocno do myślenia!

  www.psychomeryy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To był pierwszy filmik, który obejrzałam od Włodka, dlatego się tu znalazł

   Usuń

Popular Posts