Do everything what do you love ♥


'Kurcze fajne te buty, a ta torebka to już w ogóle ideał.. Ale czy nie będą się na mnie dziwnie patrzeć, jak wyjdę w czymś takim ?' Takie lub podobne myśli na pewno czasem się Wam zdarzają. Często podoba nam się coś lub chcemy coś robić, ale boimy się reakcji otoczenia na nasze nietypowe zainteresowania lub oryginalny outfit. Patrząc na inne osoby, które się zdecydowały na taki krok myślimy ' Jej ale super wygląda !', lecz sami nie potrafimy odważyć się i zrobić coś, czego tak na prawdę bardzo chcemy. Coś tu chyba w takim razie nie pasuje, co nie ? 


Bóg dał nam własny rozum i wolny wybór, nie po to, żebyśmy się zastanawiali godzinami co powiedzą inni. Każdy ma inny styl czy zainteresowania i wszystkim dogodzić się nie da. Nawet w gronie najbliższych i przyjaciół na pewno znajdzie się jedna osoba, która nie jest do końca przekonana do Twojego ubioru, czy tego co robisz.


Dlaczego więc tak często patrzymy się na innych ? Polacy, wbrew pozorom są bardzo wrażliwi na opinie innych. W innych krajach, na przykład Anglii, większość ubiera się i robi to co chce, nie ważne czy idzie w kapciach i szlafroku przez centrum do sklepu po bułki, czy ma najnowszą torebkę Michaela Korsa i szpilki za 1000 funtów. Tamtejsi ludzie nie zwracają na to uwagi, przynajmniej nie w tak dużym stopniu jak my. Wiem, że jednym postem świata nie zmienię, ale jeśli podoba nam się coś, to dlaczego tego nie robimy ? Przecież to NASZE życie i nikt inny za nas go nie przeżyje. To, że jednemu szczęście daje siedzenie przed komputerem i granie w CS'a czy cokolwiek innego, to nie znaczy, że Tobie też musi. Pokażmy swoją osobowość, zacznijmy robić i nosić to, co lubimy. Po prostu bądźmy sobą, a wtedy też na pewno będziemy oryginalni, bo nie ma dwóch identycznych osób na tym świecie. A Ty robisz/nosisz to co kochasz ? 

                                                        fot.Daria Wardas
Chciałabym jeszcze życzyć powodzenia wszystkim gimnazjalistom, którzy 3 dni będą musieli spędzić nad toną zadań sprawdzających Waszą wiedzę. Trzymam kciuki i połamania długopisów ! Ja dzięki temu mam wolne, więc może jakieś DIY się pojawi. Sprawdźcie w sobotę :* 

You Might Also Like

0 komentarze

Popular Posts