To już koniec ?


Hej kochani ♥
Ostatnio jakoś chęć prowadzenia bloga mnie opuściła. Nie widzę większego odzewu z Waszej strony. Nie mam ostatnio motywacji do pisania. Mam wrażenie, że blog jest nudny, zwykły. Po prostu nie zachęca nowych osób do obserwacji i komentowania. Pomysłu jak go urozmaicić też brak. Ale chyba jest pewne rozwiązanie.

Od jakiegoś czasu chciałam przeprowadzić ankietę, żeby dowiedzieć się czegoś o waszych gustach dotyczących blogów. Myślę, że jest to dobry czas do realizacji tego planu. Mam nadzieję, że poświęcicie chwilkę na wypełnienie jej, a przy okazji pokażecie mi, że jeszcze tu zaglądacie, czytacie i bierzecie udział w tym moim małym przedsięwzięciu, jakim jest prowadzenie bloga. 

 *KLIK*
Aby przejść do ankiety kliknij na zdjęcie.

Nie jestem w stanie określić kiedy pojawi się następny post. Nie chcę pisać tutaj dlatego, że muszę, tylko dlatego, że chcę. Po za tym jak wszyscy doskonale wiemy, posty pisane przymusowo są beznadziejne. Mam nadzieję, że mój zapał do pracy na za równo na blogu jak i w życiu codziennym szybko wróci. Ankietę będziecie mogli znaleźć też na pasku bocznym.
Do napisania ;* 

You Might Also Like

0 komentarze

Popular Posts