Make differences

Codziennie budzisz się w tym samym łóżku, jesz to samo śniadanie, ubierasz te same ciuchy, chodzisz w te same miejsca, spotykasz tych samych ludzi, masz te same obowiązki, rozmawiasz na te same tematy i tak ciągnąć można w nieskończoność. Nasze życie to jedna, wielka monotonia. Jeśli wiesz, że wydarzy się coś innego, odliczasz, marudzisz, że jeszcze tak długo. Zamiast siedzieć na kanapie i narzekać po prostu zmieniaj coś w swojej rutynie. To nie musi być nic wielkiego. Spróbuj nowego dania, odwiedź kawiarnię, którą otwarli naprzeciw Twojego domu, idź na spacer w inną stronę, uczesz lub pomaluj się inaczej, pokombinuj ze swoim stylem, spróbuj podejść do swojej pasji trochę inaczej, kreatywniej. Jest mnóstwo małych zmian, które możesz wprowadzić, większość z nich nawet nic nie kosztuje. Codziennie zrób coś nowego. Wydaje się trudne? Jak wymyślić codziennie coś nowego? Zamień owoc w swojej ulubionej owsiance. Wystarczy. Coś zmieniasz, może mało istotnego, ale jednak. Piękno życia tkwi w małych szczególikach. Większa różnorodność też się przyda, ale większość nie może sobie na nią pozwolić zbyt często, bo zazwyczaj jest bardziej kosztowna. Zrób coś, co podniesie poziom Twojej adrenaliny do maksimum. Zrób coś, na co nie miałaś odwagi. Zrób cokolwiek, a najlepiej zrób to z przyjaciółmi czy drugą połówką. Nie dość, że urozmaicisz swoją codzienność, to zyskasz wspomnienia, których nikt nie jest w stanie Ci zabrać. Zacznij już! Teraz! Nie znam lepszego czasu na zmiany niż wakacje.

-        -        -

Every day You wake up in the same bed, eat the same breakfast, wear the same clothes, go to the same places, meet the same people, have the same duties, talk about the same topics and so We can pull in infinity. Our life is one, big sameness. If You know that something different will happen You count days down, grizzle that even so long. Instead of sitting on the cough and complain just change something in Your routine. It isn't has to be something big. Try new dish, visit new cafe, which is opened opposite of Your house, go for a walk in different way, do a different hairstyle or make up, play around with Your style, try see Your passion in other way, more creative. There is plenty of small changes, which You can make, most of them even cost nothing. Every day make something new. It sounds difficult? How to devise something new every day? Change the fruit in Your favourite porridge. It's enough. You change something, maybe quibbling, but it is. Beauty of life is in small details. Bigger diversity will be useful too, but most can't afford it to often, because it's usually more expensive. Do something that will raise Your level of adrenaline to the maximum. Do something that You didn't have the courage. Do anything, and preferably do it with friends or Your other half. Not only that, You have some fun to Your daily life, You;ll gain memories that no one can take it. Start now! Now! I don't know a better time to change than a holiday.


You Might Also Like

10 komentarze

 1. Te zdjęcia są przeurocze! <3 Naprawdę blog ma klimat!

  http://victim-fashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Przecudowne zdjęcia! Niesamowity klimat, widać więź łączącą Cię z koniem... Obserwuję i czekam na więcej takich postów :)
  morovv.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. kocham konie i bardzo ci zazdroszcze!! :) co do postu to masz racje całkowitą :) rok 2016 jest rokiem moich przełomowych zmian ale nie wydarzylyby sie gdybym sama sie nie ruszyła i przyczyniła do nich :)
  http://arienns.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie bardzo podobne. 2016 przełomowy rok.

   Usuń
 4. Mega urocze zdjęcia. Strasznie młodo z buźki wyglądasz, na mniej ni z 16 i to sporo :) No i fajna kolorystyka bloga :)

  www.paulakubiak.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, wiem, że wyglądam na młodszą niestety, albo i stety hah

   Usuń
 5. Podoba mi się twój styl pisanie na prawdę świetnie to wszystko funkcjonuje :)


  http://hipo-mania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Popular Posts