December favourites 2015!

PL: Tak, wiem trochę późno, ale w końcu jest! Jeśli wraca się do domu, je obiad i nagle jest ciemno, to niestety nie ma jak robić zdjęć. Wszystkie rzeczy z dzisiejszego postu towarzyszą mi dosłownie codziennie, więc musiałam się nimi z Wami podzielić!

EG: Yes, I know, a little to late, but finally it is! If You come back home, eat dinner and suddenly it's dark outside, unfortunately You can't take photos. All these things from today's post accompany me every day, so I must share them with You!


SOTHO NECKLASE
PL: Łańcuszek, który skradł moje serce od pierwszego wejrzenia. Ja wybrałam w kolorze złotym. Po miesiącu użytkowania mogę Wam z ręką na sercu powiedzieć, że nic się z nim nie dzieje. Jak przyszedł, przestraszyłam się, bo łańcuszek jest cieniutki i wydaje się bardzo delikatny, a ja mam tendencje do urwania takich rzeczy, ale całe szczęście żyje!

EG: Necklace, which stole my heart at first sight. I choose in gold color. After one month of using it I can honestly say, that's nothing wrong happened with it. When it came to me, I was afraid, because necklace is tenuous and delicate and I have tendency to break things like that, but all happiness it's in one piece!


HOME&YOU MUG
PL: Kubek, który jak zobaczyłam, wiedziałam, że będzie mój. Jest dość spory, co ja uwielbiam, srebrny, idealny. Obawiałam się, że będzie się coś działo z kolorem, ale wygląda dalej jak nowy. 

EG: Mug, which when I saw it, I knew it'll be mine. It's quite big, which I love, silver, ideal. I fear that it'll be something wrong with color, but it's still looks like new.


ANIMAL SLIPPERS
PL: Kapcie, które dostałam od Nicoli. Jak je zobaczyłam, pierwsza myśl "jakie słodkie!". Do tego mega cieplutkie i wygodne. Pochodzą z Primarka.

EG: Slippers, which I got from Nicola. When I saw them, first thought 'so sweet!'. Very warm and comfortable. They're from Primark.


CUP WITH SIPPER
PL: Coś, czego od dawna szukałam i również dostałam od Nicoli. Z jednej strony ma napis "Do what You love", a z drugiej "Love what You do". Jest też moim praktycznym ulubieńcem, ponieważ ostatnio bardzo mało piłam, a teraz zawsze stoi pełny na biurku i jest o wiele lepiej. Również z Primarka.

EG: Something, which I was looking for very long time and I got form Nicola too. From one side it has writing 'Do what You love' and from the other 'Love what You do'. It's really practical favourite, because recently I drunk to little water and now it stays on my desk and it's a lot of better. It's from Primark too.

SPOTIFY
PL: Gdy był szał na spotify, stwierdziłam, po co mi to. Jednak słyszało się o nim coraz więcej, znajomi pozakładali konta i bardzo chwalili, a ja byłam znudzona słuchaniem ciągle tych samych piosenek. Założyłam konto i katuje cały czas. Jeśli jeszcze nie macie spotify, spróbujcie!

EG: When was that all madness on spotify, I thought I don't need it. However heard about it more and more, friends create accounts and praised it, and I was bored listening to the same songs. I created an account and tortures all the time. If You don't have spotify, try!


PL: Korzystając z okazji, chciałabym pokazać Wam kartkę, którą dostałam od kolegi z klasy, Pawła, którego pozdrawiam, bo prosi o to od dłuższego czasu! Uwielbiam kartki świąteczne, szczególnie robione własnoręcznie, bo ukazuje to pamięć i chęć złożenia szczerych życzeń, a nie skopiowanych i setki raz wysłanych na Facebooku czy gdziekolwiek indziej.

EG: Taking this opportunity, I would like to show You a card I received from a classmate, Paweł, whom I greet, because he asks for it for a long time! I love Christmas cards, especially made personally, because it shows the memory and the desire to make a sincere wishes not copied and sent hundreds of time on Facebook or anywhere else.

Jacy są Wasi ulubieńcy grudnia?
What are Yours December favourites?

You Might Also Like

5 komentarze

 1. Łańcuszek i kubki są naprawdę śliczne, ale ten drugi by chyba u mnie nie przeszedł, bo przypuszczam, że nie jest szczelny jeśli chodzi o położenie go w jakiejkolwiek pozycji. Ale za to mam inspirację na nowy wkład do mojego kubka. Świetny napis! I świetni ulubieńcy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Łańcuszek prześliczny. Własnoręcznie robione kartki są o wiele lepsze niż skopiowane życzenia. Ja ulubieńców grudnia nie mam ;)
  Mój blog :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow świetny design! A zdjęcia cudowne naprawddę przyciągają uwage! http://izzyybella.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Popular Posts